út 08. 9. | Revoluční 45

Práce s vědomím - večer vnímání

Umění vnímat sám sebe, své okolí. Naučíte se mimosmyslové vnímání. 1200 Kč
Zakázat přihlašování
Práce s vědomím - večer vnímání

Čas a místo

08. 9. 2020 18:00 – 22:00
Revoluční 45, Revoluční 45, 250 92 Šestajovice, Česko

O události

Když se ohlédnu zpátky za svým životem, naleznu v něm mnoho míst a zážitků, kdy se událo v mém vědomí rozjasnění a hluboké pochopení některých témat, právě s vědomím souvisejících. Nepřivlastňuji si s úctou všechna ta odkrytá tajemství, protože většinou se ta prozření objevila po setkání s někým, s nějakým osobitým chápáním světa a života. Častokrát to byla jen krátká setkání s konkrétním člověkem, nebo třeba záblesk při čtení krátké kapitoly v knize, někdy pouhá věta ve filmu.

Existuje jedna krásná stará indická hra, jmenuje se Lila a zobrazuje s velkým pochopením žití v této realitě. Mnohokrát mi poskytla moudrý vhled do životní situace. Ve hře je obsažena možnost nazvaná jednoduše, poznání vědomí. Je zde jasně předestřeno k pochopení, že tento stav vede k vyšším stavům vědomí. Bylo to mé první setkání s tímto uvažováním a chápáním v duchovní práci a bezvýhradně tuto hru doporučuji.

S velkou radostí a chutí se těším na okamžiky objevování, okamžiky jasného vědomí, pro něž psychologie používá příhodný termín „Aha efekt“. Těším se, protože není nic krásnějšího v životě člověka, než je skutečné poznání. Zvu vás a nabízím dobrodružnou cestu jemné archeologie vnitřního světa, kde jemným štětečkem lásky a sebepřijetí odkrýváme tajemství o věčnosti lidství v nás samých. Nabízím práci a dlouho jsem se tomu slovu vyhýbal. Celé je to práce, práce pro opravdové nadšení, touhu a pozornost upřenou dovnitř. Je to celoživotní déjá vu, opět se dozvědět to záhadné a moudré, které nás vede zpátky, zpátky k sobě, zpátky k bohu. Dovoluji si s pokorou použít tento termín a doufám, že nikoho díky tomu neodradím.

S láskou a radostí.

Těším se,

Vlasta Červ

Vstupenky
Cena
Kusů
Celkem
 • Práce s vědomím (8.9.2020)
  CZK 1,200
  CZK 1,200
  0
  CZK 0
 • 5 vstupenek (sleva 1000Kč)
  CZK 5,000
  CZK 5,000
  0
  CZK 0
CelkemCZK 0

Sdílet událost